درباره ما

img

پترو پالایش صنایع خودروسازی کرمان

این شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته و با بروزترین دانش تریبولوژی در زمینه لوبریکنت ها ، افتخار دارد پاسخگوی نیاز روان کننده های خودرویی و صنعتی کشور باشد. استراتژی ما تقویت موقعیت خود به عنوان یک شرکت پیشرو با تأمین روان کارهای کم کربن (Carbon X) است که موتور را از اصطکاک زیاد در طول فرآیند راه اندازی محافظت می کند و بصورت موثر باعث کاهش تعمیرات موتور خودرو می گردد.

با توجه به افزایش خودروها با تکنولوژی روز نیاز به استفاده از روان کارهای مرغوب افزایش یافته است. این شرکت با استفاده از دانش فنی روز دنیا مطابق با استانداردهای بین المللی خودروسازان معتبر، از روغن پایه وارداتی بسیار مرغوب و همچنین افزودنی های معتبر که مورد تایید خودروسازانی از جمله GM, Ford, Mercedes Benz, BMW, Volvo, Hyundai, Kia, Jac, BYD, Jeely می باشد، اقدام به ارائه محصولاتی نموده که بدون تردید یکی از بهترین روغن های موجود از نظر کیفی در سطح کشور است.

این شرکت با بهره گیری از خطوط بسیار مدرن سیستم کنترل کیفیت جامع (TQM) ، آزمایشگاه بسیار مجهز و پیشرفته و ناوگان لجستیکی مجزا، توانایــی تولیــد و بستــه بنــدی انواع روغن موتور سواری، روغن دیزل، مایع انتقال قدرت گیـربکـس هـای اتوماتیـک (ATF) ، روغـن دنـده (Gear Oil) و محـافظـت کننده خـودرو (Clean & Care) را دارد.

شرکت پتروپالایش صنایع خودروسازی کرمان در چشم انداز نزدیک، افزایش سهم فروش در بازار کشور و در دراز مدت ، صادرات به کشورهای دیگر را در دستور کار خود دارد. سبد محصولات ما در بخش روان کننده های موتور و گیربکس بسیار متنوع است و طیف گسترده ای از خودروها اعم از بنزینی، دیزلی و هیبریدی با توربوشارژ و بدون توربوشارژ با تکنولوژی های قدیم و جدید را در بر می گیرد.
شرکت پتروپالایش صنایع خودروسازی کرمان در سال 1402 به منظور تولید روغن و روانکارهای خودرو و صنعتی با هدف رساندن ظرفیت کل مجموعه به 50000 تن در سال، تحت برند Maxxpower/Auto profi/Marvelous/Tools Equipment آلمان از گروه Bluechem پروژه ساخت کارخانه مجهز و بروز را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدی بم آغاز نموده است.

تیم مدیریتی

جناب آقای محمدرضا شه بخش

رئیس هیئت مدیره

جناب آقای جواد قلعه تکی زاده

مدیر عامل

جناب آقای سامان فیروزی

عضو هیئت مدیره

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.